Reunion 2023 RSVPs
Updated daily in the morning. If you don't see a friend on this list, encourage them to register!
Igor Eberstein ChE'58
Robert Schwartz ME'58
George Duckett CE'62
Peter Bungay ChE'63 and Joy Chambers
Marshall Rafal ChE'63
Janet Gardner A'65
Richard Salcer A'68
Michael Lefkowitz EE'69
Mark Stamaty A'69
Leo Manuelian CE'72 and Setta Cachoian
Marc Phares A'72
Lotus Do A'73 and Andrew Jacobs
James Feldman A'73 and Greg Miller
Gail Flanery A'73
Eric Flyer EE'73
Angelika Forndran CE'73
Lois Gruberger A'73
Mark Jay PHY'73
Joseph Marchese ME'73 and Donna Marchese
Kristin Moore A'73
Diane Phares A'73
Mark Regen ME'73 and Fredda Regen
Donald Smith EE'73 and Linda Smith
Patricia Ryan A'74 and Howard Everson
Joseph Haggar ChE'78
Gregory Ronan ME'81
Robert Tan AR'81
Jon Bisignano EE'82 and Denise Stroffolino
John Bondi ME'82 and Mary Clarke ChE'83
Maurice Cox AR'83
Barry Drogin EE'83
David Ellison AR'83
Frank Gentile ChE'83 and Erin Gentile Fox
Brian Goldfarb A'83
Jeanne Isaacson AR'83
Thomas Kazlausky ChE'83 and Susan Eckstein
Jeffrey Langsam AR'83
John Mirabello ChE'83
Alfred Mueller ChE'83 and Theresa Jaklitsch Mueller
Irena Borys Petsche ChE'83
Thomas Petsche EE'83
Anne Ronan CE'83
Douglas Sharrott EE'83
John Spinelli EE'83 and Karen Spinelli
Joseph Tarallo EE'83 and Colette Dee Tarallo
Joseph Viola CE'83 and Maryellen Viola
Steven Keith AR'84
Dean Maltz AR'84
Carol Wolf A'84
Matina Korologos A'86
Hilary Phillips A'86
Jen Collins A'93
Frank Cantelmi ME'93
John Huang ME'93
Patty Jenkins A'93
William Kelly A'93
Jacqueline Kelly A'93
Julian Jean-Baptist Laverdiere A'93
Shannon Pultz A'93 and Chris Furman
John Shen EE'93
Jimmy Tsang ME'93
Jason Tyll ME'93
Sukyung Williams ME'93
Nils Folke Anderson A'94
Mariam Cantelmi AR'95
Mike Essl A'96
Malcolm King EE'97
Sajan Abraham EE'98
Eric Azcuy A'98 and Akeela Azcuy
Annisia Cialone AR'98
John Davis EE'98
Brian Foote CE'98 and Graham Foote
Robert Forstner CE'98
Aimee Lopez AR'98
Gedalia Pasternak GE'98
Daniel Sawycky ME'98
Raymond Searles ME'98
Joseph Tagliaferro ME'98
Rocco Cetera CE'99 and Xenia Diente A'99
Celeste Foster ChE'00, Jennifer Cretera, and Cheryl Rivard
Basil Alexander CE'03
Fiyel Levent AR'03
Sean O'Neill GE'03 and Shelley Han
Peter Papamichael CE'03
Mersiha Veledar AR'03
Dave Brijlall EE'04
Michael Circosta ME'04
Nohar Barnea AR'13
Amanda Proctor CE'13 and Alexander Proctor ChE'13
Jan Voitehovich AR'13
Julian Alvarez ME'14 and Amber Tormey
Andrew Lam AR'14
Che Perez AR'14
Miles Barber CE'18
Brian Hong EE'19